Curt Sjöberg oljemålning

288602

SJÖBERG, Curt (1911-87): Vintermotiv från Trosa, signerad och daterad Curt Sjöberg -86, olja på duk, 50x61 cm

Rum 3

Curt Sjöberg oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1654090
1653315
2 800
1653015
2 600
1653314
2 600
1653015
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.