Ernst Billgren

288601

BILLGREN, Ernst (född 1957): Figurkomposition, signerad Ernst Billgren, HC, färglitografi, 33x42 cm

Fack 1

Ernst Billgren
Budhistorik (10 bud)
1653316
1646273
1646273
1 900
1645404
1 800
1645404
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.