Percy Robert Craft olja på duk

288600

CRAFT, Percy Robert (England 1856-1934): Blomsterflicka, signerad och daterad Percy R Craft -87, olja på duk, 81,5x55,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1662499
11 000
1662412
10 500
1662411
9 400
1662318
8 600
1661429
8 400

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.