Ernst Billgren

288598

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, provtryck, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 47x59 cm

Rum 8

Ernst Billgren
Budhistorik (38 bud)
1654954
7 800
1654953
7 600
1654952
7 400
1654951
7 200
1654950
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.