Hörnbord med intarsia

288586

HÖRNBORD, tillskrivet Erik Chambert, 1930-/40-tal, björkskiva, intarsiadekor med rotfanér samt päron- och äppleträ, höjd ca 60,5, 77x65 cm

Skador

Rum 4

Hörnbord med intarsia

Budhistorik (16 bud)
1654358
1654357
1654353
950
1654352
900
1654349
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.