Oidentifierad konstnär olja på pannå

288580

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Landskap med fiskare, bär signatur, olja på pannå, 27,5x39,5 cm

Smärre färgbortfall, lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (26 bud)
1656809
5 600
1656808
5 400
1656806
5 200
1656805
5 000
1656804
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.