Vitrinskåp mellaneuropa

288579

VITRINSKÅP, 1700/1800-tal, mellaneuropa, bronserat och bemålat, invändigt bemålat med växtdekor, höjd 162, 86x35 cm, en glashylla medföljer

Smärre skador, bristningar

Rum 10

Vitrinskåp mellaneuropa

Budhistorik (20 bud)
1653602
9 400
1653247
9 200
1653601
9 000
1653247
8 800
1653600
8 600

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.