Disney World Mimmi

288572

DISNEYANA, signerad Jerry Strut samt stämplad Disney, teckning, föreställande Mimmi, ca 22x28 cm

Konst, Teckningar, Leksaker

Fack 14

Disney World Mimmi

Budhistorik (12 bud)
1654308
1642979
750
1654306
750
1642979
700
1654305
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.