Interiör med sällskap oljemålning

288571

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med sällskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 37x53 cm, oramad

Färgbortfall vid kanterna

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Budhistorik (8 bud)
1654471
600
1653970
550
1653356
500
1653969
500
1653356
450

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.