Vinterlandskap med fåglar oljemålning

288568

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap med fåglar, otydligt signerad, olja på duk, ca 31x39 cm

Smärre krackeleringar, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
1653901
1 600
1653749
1653267
1 400
1653748
1 300
1653267

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.