Madonnan med barnet oljemålning

288566

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på pannå, ca 26x19 cm

Smärre färgbortfall, retuscheringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
1654761
1 800
1654591
1 700
1654223
1 600
1654590
1 600
1654223

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.