Landskap med fors oljemålning

288565

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskap med fors, otydligt signerad, daterad 188?, olja på duk, ca 53x43 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Landskap med fors oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1654576
2 800
1654575
2 600
1654571
2 400
1654566
1654561

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.