Disney World Musse Pigg

288563

DISNEYANA, otydligt signerad och daterad Zak P... 98, teckning, föreställande Musse Pigg, ca 23x28 cm

Konst, Teckningar, Leksaker

Fack 8

Disney World Musse Pigg

Budhistorik (2 bud)

1654219
1652634

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.