Landskapsbild med by oljemålning

288560

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsbild med by, signerad o daterad L? Haver Berlin 12/4 90, olja på pannå, ca 15x23,5 cm

Pannån stöldmärkt a tergo

Monter 3

Budhistorik (17 bud)
1645504
1647832
1645504
1647831
950
1645504
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.