Akvarell 1800-tal

288548

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Komposition, signerad och daterad Fv E Paris 1889, akvarell, realmått 35x16 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 3

Akvarell 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1654408
600
1654404
550
1643331
500
1643331

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.