Karmfåtölj 1900-talets mitt

288547

KARMFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stomme i alm, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Rum 12

Karmfåtölj 1900-talets mitt

Budhistorik (9 bud)
1654336
650
1647850
600
1654334
600
1647850
550
1654332
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.