Ljuskrona venetiansk

288546

LJUSKRONA, 5-armad, 1900-tal, venetiansk, klarglas, blommor i flerfärgad glasmassa, höjd ca 90 cm

En dekordel saknas, smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 12

Ljuskrona venetiansk

Budhistorik (14 bud)
1653673
4 200
1652700
1653672
1652700
3 400
1652637
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.