Van Dyck efter Kristus

288545

VAN DYCK, efter, Kristus med törnekrona, olja på duk, 63x48 cm

Uppfodrad duk, krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Van Dyck efter Kristus

Budhistorik (19 bud)
1657292
2 400
1657291
1657289
1657287
1 900
1657284
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.