Olja oidentifierad konstnär

288544

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad och daterad P. Poirier 1917, olja på pannå

Konst, Äldre måleri

Monter 3

Olja oidentifierad konstnär

Budhistorik (15 bud)
1654719
1654701
1 900
1654696
1 800
1654699
1 800
1654696
1 700

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.