Lennart Källström brons

288538

KÄLLSTRÖM, Lennart (född 1920): Utan titel, signerad och daterad L Källström, gjutarmärkt Rosengren Limhamn, brons, höjd med sockel ca 37 cm

Konst, Skulpturer

Monter 3

Lennart Källström brons

Budhistorik (11 bud)
1654857
1654868
2 800
1654857
2 600
1654867
2 400
1654857

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.