Carl Larsson etsning

288535

LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm

Fläckar, veck

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Carl Larsson etsning

Budhistorik (5 bud)
1654214
500
1646614
450
1643967
1643638
1643307

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.