Danka Jaworska oljemålning

288531

JAWORSKA, Danka (född 1951): Komposition, signerad och daterad 89, blandteknik på papper, ca 43x62 cm

Skador i hörnen

Fack 10

Danka Jaworska oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1653926
1653920
1653562
1653559
700
1653071
650

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.