Stolar gustavianska provinsarbeten

288530

STOLAR, 2 st, 1700-tal, gustavianska provinsarbeten, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, skador

Rum 14

Budhistorik (23 bud)
1654400
2 400
1654397
1654160
1654394
1 900
1654160
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.