Hörnskåp 1900-talets mitt

288529

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag i mässing, med satsbord, höjd 141, 90x54 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage

Rum 6

Hörnskåp 1900-talets mitt

Budhistorik (35 bud)
1653972
6 800
1653965
6 600
1653967
6 600
1653965
6 400
1653962
6 200

Slutpris SEK:
6 800
699 EUR, 796 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.