Kopia efter Fagerlin

288526

TAVLA (1800-tal): Interiör med unga män, kopia efter Fagerlin, olja på duk, 40x47 cm

Färgbortfall

Konst, Teckningar

Rum 5

Kopia efter Fagerlin

Budhistorik (1 bud)

1643073
2015-01-15 08:46:38

2015-01-24 kl 20:48
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.