Lennart Gram oljemålning

288524

GRAM, Lennart (1910-1996): Landskap med väg, signerad och daterad Gram 1949, olja på duk, 49x60 cm

Rum 5

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1654103
1 600
1654095
1654102
1654095
1 400
1652850
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.