Birger Halling oljemålning

288522

HALLING, Birger (1907-1996): Vinterlandskap, monogramsignerad BH, olja på pannå, 49x59 cm

färgbortfall, krackeleringar

Fack 12

Birger Halling oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1653806
1653759
1653805
1653759

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.