Salongsgrupp

288521

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, bestående av soffa, bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått höjd 71, 100x64, soffans längd ca 198, sitthöjd 45 cm

Smärre färgbortfall, slitage

Rum 6

Salongsgrupp

Budhistorik (10 bud)
1653896
4 200
1653663
1653662
1650495
1 300
1648455

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.