Etagebord 1800-talets slut

288519

ETAGEBORD, 1 par, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, hjultrissor, vardera höjd ca 78, 38x45 cm

Mindre sprickor, bruksslitage

Rum 5

Etagebord 1800-talets slut

Budhistorik (43 bud)
1653148
5 200
1653146
5 000
1653147
5 000
1653146
4 800
1653140
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.