Madeleine Pyk litografi

288518

PYK, Madeleine (född 1934): Par på promenad, signerad M Pyk, 76/275, färglitografi, ca 47x35 cm

Fack 15

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (23 bud)
1652731
1 700
1652739
1 700
1652731
1 600
1652326
1652551

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.