Byrå sengustaviansk stil

288516

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag fothylsor och listverk i mässing, höjd ca 77, 95x49 cm

Smärre ytskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
1651815
1 800
1652738
1 700
1651815
1652617
1651815

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.