Axel Peter oljemålning

288514

PETER, Axel (1863-1942): Blomsterbukett, signerad och daterad Ax Peter 1940, olja på pannå, ca 54x82 cm

Rum 5

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1652672
1 300
1653043
1652672
900
1653040
850
1652672

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.