Vila efter flykten till Egypten oljemålning

288502

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (venetiansk skola, 1700-tal): Vila under flykten till Egypten, olja på duk, 62x89 cm

Uppfodrad, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (15 bud)
1652816
6 400
1652812
6 000
1652792
5 000
1652791
4 600
1652790
4 400

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.