Matbord mahogny

288501

MATBORD på pelarfot, 1800-tal, fanérad i mahogny, bordsskivor i massiv mahogny, 3 iläggsskivor med sarg, vardera 37, höjd 75, diameter 125, totallängd 236 cm

Sprickor slitage och skador, iläggsskivor med dålig tillpassning

Rum 6

Matbord mahogny

Budhistorik (7 bud)
1652856
1 300
1646386
1646386
1646385
700
1644968
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.