Edward Lacoste oljemålning

288500

LACOSTE, Edward (1900-tal): Landskap med vattendrag, signerad Edward Lacoste, olja på duk, ca 54x81 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Rum 5

Edward Lacoste oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1652676
1652420
1652418
1651989
600
1648133
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.