Matbord

288482

MATBORD, 1900-talets första hälft, vitbemålat, höjd ca 78, 155x110 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 15

Matbord

Budhistorik (3 bud)

1652782
1651431
1647470

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.