Kvinna med blomsterkrans

288473

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Kvinna med blomsterkrans, olja på duk, ca 35x27 cm

Rum 5

Kvinna med blomsterkrans

Budhistorik (17 bud)
1653275
1653056
1653274
950
1653056
900
1653270
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.