Kvinnoporträtt oljemålning

288472

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 41x32 cm

Färgbortfall

Rum 5

Kvinnoporträtt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1653323
500
1653321
450
1652999
1652344
1647843

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.