Slas tuschteckning

288470

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): "I öknen B", signerad och daterad Stig Claesson 83, tusch, ca 19x24 cm

Konst, Teckningar

Fack 14

Slas tuschteckning

Budhistorik (3 bud)

1653240
1652287
1650876

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.