Sven Erik Jansson oljemålning

288469

JANSSON, Sven Erik (1900-tal): Skeppsbron, signerad och daterad Sven Erik Jansson -58, olja på pannå, ca 88x116 cm, oramad

Smärre färgbortfall i marginalerna, oramad

Rum 8

Sven Erik Jansson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1652977
5 000
1652978
4 800
1652977
4 600
1652976
4 400
1652967
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.