Slas litografi

288468

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Utsikt mot Söders höjder, signerad Stig Claesson, numrerad 112/360, litografi, ca 39x49 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 16

Slas litografi

Budhistorik (11 bud)
1652135
1646975
750
1646836
700
1646974
650
1646836
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.