Brädspel 1800-tal

288465

BRÄDSPEL, 1800-tal, fanérat i olika träslag, utfällt läge ca 87x52 cm

Skador, senare låsbygel

Diverse

Rum 3

Brädspel 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
1652765
3 800
1652763
3 600
1652762
3 400
1652761
3 200
1641988

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.