Miniatyrjordglob 1900-talets början

288463

MINIATYRJORDGLOB, 1900-talets början, svarvad fot med kompass, höjd ca 23 cm

Slitage, foten med färgbortfall

Diverse, Nautica/Technica

Monter 2

Budhistorik (8 bud)
1653317
1 700
1653227
1 600
1653227
1 300
1649319
1649319

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.