Skulptur 1800-tal

288459

SKULPTUR, 1800-tal, förgylld brons, sakralt motiv, höjd 14, längd 27 cm

Metall, Diverse

Monter 1

Skulptur 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1644462
3 400
1642950
2 800
1642527
1642209
500
1642112

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.