Adolphe Mouron Cassandre affisch

288457

CASSANDRE, Adolphe Mouron (1901-68): Affisch "L´Atlantique", signerad och daterad A M Cassandre 31 i trycket, tryckt omkring 1980 av Cassandre´s son, Henri Mouron, 96x63 cm

Fuktfläckar i nederkant

Rum 10

Budhistorik (11 bud)
1652736
1 600
1652308
1651678
1 400
1651677
1 300
1651389

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.