Champagneskålar

288451

CHAMPAGNESKÅLAR, 12 st, 1910-tal, pantograferad dekor, höjd 13 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

Ändringar/tillägg
Ytsmuts

Glas, Servisglas

Monter 2

Champagneskålar

Budhistorik (30 bud)
1653203
4 200
1652891
1652817
3 800
1645439
3 600
1652815
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.