Rufino Tamayo färglitografi

288448

TAMAYO, Rufino (1899-1991): Observador de Pájaros, färglitografi, 1950, signerad Tamayo 126/200, 32x49,5 cm
LITTERATUR: Pereda 31

Rum 11

Rufino Tamayo färglitografi

Budhistorik (12 bud)
1653178
3 800
1653097
3 600
1652453
3 400
1645620
3 200
1644372

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.