Bordspendyl 1800-tal

288447

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld mässing, fodralet märkt PH Mourey, verket märkt Japy freres, emaljtavla med romerska siffror, verk nr: 9926, höjd inkl. sockel 42 cm

Slitage, saknar nyckel

Ändringar/tillägg
Pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Monter 1

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (31 bud)
1652651
1652514
2 800
1652650
2 800
1652514
2 600
1652649
2 400

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.