Staffan Hallström litografi

288444

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad och numrerad Staffan Hallström 37/75, färglitografi, 48x59,5 cm
LITTERATUR: Stig Johansson: Staffan Hallström, SAK 1980, sidan 58ff

Gulnader, stämplad under passepartout

Rum 10

Staffan Hallström litografi
Budhistorik (12 bud)
1651235
2 600
1643979
2 400
1643964
1643230
1643652

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.