Silverföremål 18-1900-tal

288438

SKÅL, BÄGARE, 3 st, MATSKED, SOCKERTÄNGER, 2 st, ASKFAT, TÄNDSTICKSASKHÅLLARE, KAFFESKEDAR, 3 st, TESIL, STRÖSOCKERSKED, silver, 18-1900-tal, England, Sverige, bl a Möllenborg, K Anderson, vikt ca 605 g

Slitage, smärre bucklor

Silver

Monter 2

Silverföremål 18-1900-tal

Budhistorik (7 bud)
1651774
1 900
1649244
1 800
1648992
1 700
1648992
1 600
1642910
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.